הבייבי שלי

קצת על האפליקציה

הבייבי שלי, הוא באמת הבייבי שלי, האפליקציה הראשונה שעיצבתי, במסגרת לימודי UX/UI זו אפליקציה שנוצרה מתוך צורך, לאחותי בדיוק נולדה תינוקת וראיתי איך היא כל הזמן כותבת על דפים (שגם נאבדים) מה היא אכלה, כמה היא אכלה, אם היא עשתה קקי ופיפי, אם ניקו לה את הטבור ועוד שלל פעילויות כאלו ואחרות שמהן הבנתי כמה אפליקציה כזו הייתה שומרת לה על סדר וגם מקלה לה קצת על החיים, כי תכלס מי מסתובב בימינו עם דף ועט? את הגלגולים שעברה האפליקציה עד לעיצוב הסופי שלה ניתן לראות ממש פה בהמשך הדף :) 

עמוד הלוגאין לדורותיו ;)

עמוד ראשי

בניגוד לעמוד הלוגאין עליו נעשו טסטים רבים עד לקבלת ההחלטה הסופית, כאן התהליך היה קצר יותר כיוון שכבר ידעתי מה תיהיה השפה שתוביל את כל האפליקציה.

על הבחירות שלי…

כפי שאפשר היה לראות בתהליך שעבר עמוד הלוגאין, התחלתי מ - WF מאוד מופשטים ומהם עברתי לבחירות של צבע ופונטים. בהתחלה הלכתי עם המובן מאליו, על צבעים מאוד תינוקיים, על לוגו שהוא מוצץ ושידרתי תינוקיות במלוא מובן המילה. עם הזמן העמקת המחקר והתהליך שאני עברתי הבנתי שהאפליקציה היא על תינוקות אבל לא לתינוקות ועל כן אין שום סיבה בעולם שהיא תיהיה ילדותית בניראות שלה. הסקיצה האחרונה כבר משדרת בגרות מבחינת הצבעוניות, יש בה שני צבעים בלבד סגול ושחור, אבל עם זאת בחרתי כן לקרוץ עם אייקונים מאויירים שלי באופן אישי מעלים חיוך.